Bryan&Partners Mimarlık Web Sitesi

Bryan&Partners Mimarlık Web Sitesi

Mimarlık işiyle uğraşan kurumsal firmalara ister özel web sitesi tasarımı, isterseniz de 100+ den fazla web site örneğimizle hazır web sitesi seçebilirsiniz.

Özgür Yenilmez tarafından 2002 yılından bu yana Mimari ve İç Tasarım Projelerini yönetiyor ve hayata geçiriyor. Uzmanlığı, kurumsal alanda genişlemekte ve oteller, konutlar, restoranlar, villalar ve üniversite binaları gibi sosyal ve araştırma alanına uzanmaktadır.

Özgür Yenilmez o zamandan beri yurtiçinde ve yurtdışında büyük bir hızla büyüdü. İç mimarlık fakültesinden ayrıldığından bu yana kusursuz standartları nedeniyle Özgür Yenilmez Bryan & Partners'ı kurdu. Bryan & Partners, Özgür Yenilmez’in ülke içinde ve dışında yüksek kaliteli projeler yürütme geleneğini sürdürmek için kuruldu. Uzman ekibi, hem yerli hem de küresel projelerdeki deneyimlerinden yararlanmaktadır; Bryan & Partners'ın projelerinin insanlara saygı gösterecek şekilde uyarlanmasına ve doğanın dengesini tehlikeye atmamasına neden oldu.

Projeler, müşterilerin kullanım ve yaşama ilişkin belirtilen taleplerine uygundur. Tasarımın özgünlüğü Bryan & Partners'ın binanın orijinal tasarımın ayrıntılarına çoğaltılmasını sağlamak için çağdaş teknoloji ve malzemeleri kullanmasıyla garanti edilir.